איך לבחור חברה להרחקת יונים?

עודכן בתאריך: 12/16/2019

הן אולי נראות תמימות, בטח שלא מאיימות או מרתיעות, וכולנו מכירים את הסימבוליות שלהן בכל מה שנוגע לאחווה ושלום. עם זאת, הימצאותן של היונים בערים הגדולות הייתה וככל הנראה תמיד תהיה מפגע תברואתי שטומן בחובו מחלות, זיהומים ונזקים לרכוש.

מספיקה לשלשת היונים אשר מכלה מעקות בטיחות עקב תהליכי חמצון ושכוללת בתוכה טפילים המעבירים מחלות, כדי להבין כי מוטב שלא לאפשר ליונים להפוך את דירתנו, ביתנו או המשרד למקום מגוריהם הקבוע.

בנס ציונה, עיר המתאפיינת בשלל פארקים מוריקים, גנים ציבוריים ומבנים פרטיים לצד בנייני מגורים, הרי שהיונים נהנות מאזור מחייה מושלם עבורן, והרבה פחות עבור התושבים.

בחירת חברת הרחקת יונים ב-4 שלבים

כאשר אתם בוחרים בחברת הרחקת יונים מקצועית, עליכם לדעת כי השירות שיינתן יבטיח באופן מוחלט כי היונים אכן יסתלקו ויחפשו להן סביבת מחייה חדשה. זכרו כי מדובר בשירות שעלותו איננה מבוטלת, ועל כן מרוכזים עבורכם השלבים הבאים.

התמחויות משולבות

מרבית החברות המספקות שירותי הרחקת יונים, הינן חברות הדברה המעניקות שירותים מקבילים נוספים.

מוטב לבחור בחברה המספקת שירות משולב ולא פרטני, זאת כיוון שייתכן והימצאותן של היונים עד לפעולת ההרחקה, כבר הביאה לסוגיות תברואתיות עליהן יש לתת את הדעת דוגמת: הימצאות כיני יונים, טפילים ופשפשים.

לצד פעולות הרחקת היונים, יתבצעו עבודות מניעתיות שונות לחיטוי סביבת המגורים או המשרד. כמו כן, חברה המספקת שירות שכזה, חייבת להחזיק גם ברישיון עבודה בגובה, זאת כיוון שבחלק מן המקרים, יידרש בעל המקצוע להגיע לאזורים מאתגרים וקשים בהם היונים קבעו את מגוריהן.

אחריות על ביצוע העבודה

כמו כל מוצר שאתם רוכשים, כך מוטב שתדעו כי יש בידכם את האחריות מטעם החברה העומדת על איכות השירות.

כל חברת הדברה וכל שכן הרחקת יונים, חייבת להעניק תעודת אחריות לפרק זמן ובו הבעיה לא תשוב. אם החברה שאליה פניתם איננה מספקת את האחריות לבקשתכם, הרי שמוטב לראות בכך כנורה אדומה, ולהמשיך ולחפש אחר חברה מקבילה.

רישיונות בתוקף

למרבה הצער, תחום ההדברה עד כמה שהוא חשוב ועוסק בחומרים מסוכנים, נחשב לפרוץ יחסית וזאת על אף הפיקוח ההדוק הקיים.

על כן, מוטב להיות ערניים ולעמוד על זכותכם להצגת רישיונות בתוקף. אל תרגישו מבוכה ואל תחושו כי אין זו שאלה במקום. אם מרחיק היונים יידרש לפעולת הדברה כזו או אחרת, הרי שתרצו לדעת כי אכן מדובר באיש מקצוע מיומן, ולא באדם אשר עוסק בתחום ללא כל ידיעה מקצועית או הכשרה רשמית נאותה.

בדיקת המלצות

הסעיף האחרון הוא איננו חובה, אך הוא בהחלט יכול לשמש כערובה לעבודה מקצועית ומספקת. נסו לבדוק אם החברות שמצאתם אכן מעניקות שירות איכותי, וזאת בהתבסס על חיפוש אחר המלצות.

מספיק לרשום את שם החברה במרשתת כדי למצוא שלל תוצאות בדמות ביקורות, טענות ומענות. אם ראיתם כי אין כל ביקורת שלילית מרתיעה, הרי שמצאתם לכם את החברה הנכונה.

בניית אתרים  | חנות וירטואלית  | לימודים בנס ציונה  | יחסי ציבור  | יעוץ משפטי בחינם  | חברת קידום אתרים בגוגל
  תוצאות חיפוש מתוך האתר נס-ציונה www.ness-ziona.co.il
נבנה על ידי EKDESIGN

 © כל הזכויות שמורות לאתר נס-ציונה, חברת אי.קיי.דיזיין בניית אתרי הכרויות ו קידום אתרים.   הזכויות לחלק מהתכנים, לתקצירי התכנים ולתמונות המופיעים באתר שייכים לבעליהם החוקיים וביניהם: וואלה, נענע, YNET, NRG, ספורט 5, גלובס, The Marker, תפוז, הארץ Online, עכבר העיר, rest, ועוד ומאוזכרים באתר ככאלה.  תכנים אשר ניכתבו ע"י צוות מערכת האתר נס-ציונה או למענו מחוייב באישור בכתב בטרם הצגתו באתר אחר ואיזכורים נכונים.  אם ברצונכם שלא להופיע באתר - כיתבו לנו! - אנו מכבדים את זכויותיכם.