נס ציונה - הפורטל
נס ציונה אודותינו חדשות כתבות עסקים לוחות ארועים חוגים פורום יצירת קשר
קטגוריה:  תחום:  טקסט חופשי:   
יום שלישי, י"ד אב תש"פ, 4 אוגוסט 2020, 19:54   הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
שם משתמש / אימייל:
סיסמא:
שכחתי סיסמא
כניסה לבעל עסק

הזינו את כתובת האימייל שלכם לקבלת עידכונים שוטפים,הפתעות ומבצעים

חדשות נס-ציונה אירועים ופעילויות ספורט חברה וקהילה
תרבות ופנאי עסקים מקומיים כתבות הגולשים שונות ומבצעים

כנס הוקרה ארצי למתנדבי עמותת "ידיד לחינוך" במעמד שר החינוך

כתב/ת: מערכת האתר

השר וחברי הועד המנהל של העמותה
עודכן בתאריך: 6/21/2011
אתמול, יום ב' 20.6.2011, נערך כנס ההוקרה הארצי למתנדבי עמותת "ידיד לחינוך", עמותת הגמלאים המתנדבים בבתי ספר, זוכת אות הנשיא להתנדבות.
 
שר החינוך, גדעון סער, השתתף בכנס ובירך את המתנדבים על החלטתם להעניק מזמנם, יכולתם וניסיונם העשיר לתלמידי ישראל. "הפוטנציאל של תרומת מתנדבים למערכת החינוך גדול. המערכת עצמה צריכה להסתגל לכך. זהו חיבור חיובי של החברה האזרחית למערכת החינוך" אמר השר. עוד הוסיף השר, כי למתנדבי ידיד לחינוך ערך ומשמעות נוספים, כמשתייכים לדור המייסדים אשר מעבירים לתלמידים מטען ערכי, ידע, בשלות וסבלנות. "אני מאמין שנראה בעתיד יותר התנדבות במערכת החינוך" סיכם השר.
 
ישראל אליהו, מנכ"ל שלמה אליהו אחזקות ומייסד עמותת "והדרת", אמר כי המטרה המשותפת של עמותת "והדרת" ועמותת "ידיד לחינוך" היא לפנות לחברה ולהראות שהמשאב של מבוגרים הוא חיוני והכרחי, שצריך להיות חלק מהקהילה. "גמלאי ישראל ראויים להוות חלק חשוב בחברה במיוחד לאור העובדה שהם תורמים מזמנם, מרצם וניסיונם העשיר לעיצוב עתיד החברה. אתם המתנדבים התחלתם את הדרך להחזרת הכבוד למדינת ישראל" אמר אליהו למתנדבים.
 
משה רביב, יו"ר העמותה ציין כי העמותה קיבלה השנה את אות הנשיא למתנדב. "כל אחד ואחת מכם יכול לראות עצמו כמקבל את האות, כי הודות לפועלכם זכינו בו" אמר רביב למתנדבים.
 
במסגרת הפעילות בעמותת "ידיד לחינוך" מגיעים הגמלאים, באופן קבוע לבתי ספר יסודיים, משתלבים במהלך הלימודים ועוזרים בלימוד מקצועות הליבה לצד לימודי העשרה ופעילות בספריות בתי הספר. יעד העמותה הינו דו תכליתי: לסייע למערכת החינוך ולתרום לאיכות חיי הגמלאים.

עמותת ידיד לחינוך פועלת ב- 29 רשויות מקומיות ברחבי הארץ ומפעילה כ- 1,500 מתנדבים גמלאים. כ- 4,000 תלמידים נהנים מתוספת חונכות של אדם מבוגר, אשר בהנחיית המורה האחראי מנחה את התלמידים, ובעיקר מחזק בהם את הכישורים האישיים והדימוי העצמי.
יו"ר העמותה הוא השגריר לשעבר, משה רביב והמנהלת הפדגוגית היא מחנכת ותיקה ומנהלת שני בתי ספר לשעבר, הגב' דינה בנקלר.
 
נמרוד אקרמן, מנכ"ל העמותה: "אנו מאמינים כי גיוס ניסיון החיים והיכולות של בני הגיל השלישי, גם מי שלא עסק בהוראה, לתוך מערכת החינוך תורם הן למערכת החינוכית והן לאיכות חיי הגמלאים ובאופן מסודר עשוי לחולל שינוי בתפיסת מקום המבוגר בחברה ובאווירת לימודים טובה יותר. עם המשך צמיחתה עשויה העמותה להתפתח למפעל התנדבותי ארצי".
השר וחברי העמותה
השר וחברי העמותה
השר וחברי העמותה
השר וחברי העמותה
   
בניית אתרים  | חנות וירטואלית  | לימודים בנס ציונה  | יחסי ציבור  | עורכי דין  | חברת קידום אתרים בגוגל  | חוקר פרטי במרכז
  תוצאות חיפוש מתוך האתר נס-ציונה www.ness-ziona.co.il
נבנה על ידי EKDESIGN

 © כל הזכויות שמורות לאתר נס-ציונה, חברת אי.קיי.דיזיין בניית אתרי הכרויות ו קידום אתרים.   הזכויות לחלק מהתכנים, לתקצירי התכנים ולתמונות המופיעים באתר שייכים לבעליהם החוקיים וביניהם: וואלה, נענע, YNET, NRG, ספורט 5, גלובס, The Marker, תפוז, הארץ Online, עכבר העיר, rest, ועוד ומאוזכרים באתר ככאלה.  תכנים אשר ניכתבו ע"י צוות מערכת האתר נס-ציונה או למענו מחוייב באישור בכתב בטרם הצגתו באתר אחר ואיזכורים נכונים.  אם ברצונכם שלא להופיע באתר - כיתבו לנו! - אנו מכבדים את זכויותיכם.