נס ציונה - הפורטל
נס ציונה אודותינו חדשות כתבות עסקים לוחות ארועים חוגים פורום יצירת קשר
קטגוריה:  תחום:  טקסט חופשי:   
יום חמישי, י"ז תמוז תש"פ, 9 יולי 2020, 02:19   הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
שם משתמש / אימייל:
סיסמא:
שכחתי סיסמא
כניסה לבעל עסק

הזינו את כתובת האימייל שלכם לקבלת עידכונים שוטפים,הפתעות ומבצעים

חדשות נס-ציונה אירועים ופעילויות ספורט חברה וקהילה
תרבות ופנאי עסקים מקומיים כתבות הגולשים שונות ומבצעים

תגובה לכתבה - פינוי בינוי ביד אליעזר

כתב/ת: מערכת האתר

עודכן בתאריך: 9/1/2010

בשבת האחרונה קראנו את הפירסום הראשון בעיתונכם בנוגע לפינוי בינוי יד אליעזר,
שמחנו מאוד בשביל התושבים בשכונה, שכפי שאנו יודעים ידם אינה משגת דיור טוב יותר,זו היזדמנות פלא מבחינתם, אך מייד עלתה בי השאלה מה איתנו הזוגות הצעירים שנולדנו בנס ציונה, היתחנכנו במערכת החינוך שלה, הקמנו מישפחה וניפלטנו החוצה מהעיר בה גדלנו, מי דואג לנו? לפני למעלה מעשר שנים היה ראש עיר בנס ציונה [יוסי שבו] שדאג לצעירים והקים את שכונת גבעת הצבר למענם, מאז לא נבחר ראש עיר שדואג לנו.  בשנים האחרונות רוכשי הדירות בנס ציונה הם תושבי חוץ, משיחה עם קבלנים שבונים בעיר נאמר לי שרוב הרוכשים הינם בני 40+,
אז אני שואל את ראש העיר מה איתנו? האם גמרת אומר מצידך והגעת להחלטה שאתה לא מעוניין בזוגות צעירים בנס ציונה? אם כן לשם מה אתה משקיע במערכת החינוך בא אתה גאה כל כך? הרי כשהנוער יגדל גם הוא יפלט החוצה מהעיר ויחפש לו חלופות ראליות למגורים, אני קורא לך ראש העיר בקריאה זועקת, בבקשה תן את הדעת לזוגות הצעירים, אני בטוח שאתה יכול אתה רק צריך באמת לרצות.  אנחנו לא פחות חשובים מחוף פלמחים ומהקניון העתיד להיבנות בגן הוורדים.
הקבלנים היתעשרו מספיק מקרקעות העיר על הגב שלנו, די תעצור את ההיסחפות הזו בבקשה,
אני פונה אליך כבוד ראש העיר ואל הקבלן ראול סרוגו, נצלו את ההיזדמנות שבידכם ותנסו להגיע למצב, שהדירות ביד אליעזר יימכרו במחירים נורמלים לזוגות הצעירים של נס ציונה - לא למשקיעים ואנשי נדל"ן !!!
כבוד ראש העיר, אתה גם ראש הוועדה לתכנון ובנייה , בקלות אתה יכול להקל על הקבלן בתמורה לכך שהוא יקצה דירות לזוגות צעירים, זה שנילחמת מול המנהל לקבל קרקעות עבור תושבי נס ציונה, זה יפה, אך ברור לך שהקרקעות לא נרכשו ע"י זוגות צעירים אלא ע"י תושבים מבוססים יותר, אז בבקשה ממך הגיע הזמן להוכיח קבל עם ועדה שיש מקום גם לזוגות צעירים בעיר הזאת.
 
תודה מראש
דודי נשוי ואב ל-2
עדיין גר אצל ההורים
   
 נושא   כינוי   תאריך ושעה 
1. זוגות צעירים בנס ציונה שלי 1/9/2010 10:13:29 PM
בניית אתרים  | חנות וירטואלית  | לימודים בנס ציונה  | יחסי ציבור  | עורכי דין  | חברת קידום אתרים בגוגל  | חוקר פרטי במרכז
  תוצאות חיפוש מתוך האתר נס-ציונה www.ness-ziona.co.il
נבנה על ידי EKDESIGN

 © כל הזכויות שמורות לאתר נס-ציונה, חברת אי.קיי.דיזיין בניית אתרי הכרויות ו קידום אתרים.   הזכויות לחלק מהתכנים, לתקצירי התכנים ולתמונות המופיעים באתר שייכים לבעליהם החוקיים וביניהם: וואלה, נענע, YNET, NRG, ספורט 5, גלובס, The Marker, תפוז, הארץ Online, עכבר העיר, rest, ועוד ומאוזכרים באתר ככאלה.  תכנים אשר ניכתבו ע"י צוות מערכת האתר נס-ציונה או למענו מחוייב באישור בכתב בטרם הצגתו באתר אחר ואיזכורים נכונים.  אם ברצונכם שלא להופיע באתר - כיתבו לנו! - אנו מכבדים את זכויותיכם.