נס ציונה - הפורטל
נס ציונה אודותינו חדשות כתבות עסקים לוחות ארועים חוגים פורום יצירת קשר
קטגוריה:  תחום:  טקסט חופשי:   
יום חמישי, י"ז תמוז תש"פ, 9 יולי 2020, 02:02   הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
שם משתמש / אימייל:
סיסמא:
שכחתי סיסמא
כניסה לבעל עסק

הזינו את כתובת האימייל שלכם לקבלת עידכונים שוטפים,הפתעות ומבצעים

חדשות נס-ציונה אירועים ופעילויות ספורט חברה וקהילה
תרבות ופנאי עסקים מקומיים כתבות הגולשים שונות ומבצעים

תושבי סביוני נצר ולב המושבה הפסידו בתביעתם נגד מע"צ

כתב/ת: מערכת האתר

עודכן בתאריך: 8/19/2010

מכה כואבת מידי סגן נשיא בית המשפט המחוזי בתל-אביב השופט עודד מודריק לתושבי השכונות המזרחיות של נס-ציונה: שכונת סביוני נצר ולב המושבה.  לא זאת בלבד שהשופט דחה את עתירת התושבים אלא גם חייב אותם בתשלום הוצאות המשפט בגובה 50,000 ש"ח. 

תושבי השכונות טענו שהכביש העתידי יגרום לפגיעה סביבתית הכוללת מפגעי רעש וזיהום אוויר כתוספת לרכבת שעוברת בשכונה. עוד טענו העותרים כי תוקף התוכנית פג עקב הזמן הרב שחלף, כשנתיים, בין מועד הפקדתה לבין אישורה.  השופט מודריק קבע כי מע"צ והועדה המחוזית לתכנון ובנייה נתנו את דעתם על ההשפעות הפוטנציאליות של התוכנית ונקטו צעדים למזעור הנזק, בין היתר על-ידי הקמת מגונים אקוסטיים.  כמו כן נאמר שהתוכנית לבניית הכביש איננה חדשה ותושבי השכונות ידעו עליה מבעוד מועד לרכישת הדירות.

לכתבה בהרחבה לחצו על: ניצחון למע"צ: נדחתה עתירה נגד סלילת כביש עוקף נס-ציונה

   
בניית אתרים  | חנות וירטואלית  | לימודים בנס ציונה  | יחסי ציבור  | עורכי דין  | חברת קידום אתרים בגוגל  | חוקר פרטי במרכז
  תוצאות חיפוש מתוך האתר נס-ציונה www.ness-ziona.co.il
נבנה על ידי EKDESIGN

 © כל הזכויות שמורות לאתר נס-ציונה, חברת אי.קיי.דיזיין בניית אתרי הכרויות ו קידום אתרים.   הזכויות לחלק מהתכנים, לתקצירי התכנים ולתמונות המופיעים באתר שייכים לבעליהם החוקיים וביניהם: וואלה, נענע, YNET, NRG, ספורט 5, גלובס, The Marker, תפוז, הארץ Online, עכבר העיר, rest, ועוד ומאוזכרים באתר ככאלה.  תכנים אשר ניכתבו ע"י צוות מערכת האתר נס-ציונה או למענו מחוייב באישור בכתב בטרם הצגתו באתר אחר ואיזכורים נכונים.  אם ברצונכם שלא להופיע באתר - כיתבו לנו! - אנו מכבדים את זכויותיכם.