נס ציונה - הפורטל
נס ציונה אודותינו חדשות כתבות עסקים לוחות ארועים חוגים פורום יצירת קשר
קטגוריה:  תחום:  טקסט חופשי:   
יום ראשון, י"ז אב תשע"ט, 18 אוגוסט 2019, 00:46   הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
שם משתמש / אימייל:
סיסמא:
שכחתי סיסמא
כניסה לבעל עסק

הזינו את כתובת האימייל שלכם לקבלת עידכונים שוטפים,הפתעות ומבצעים

חדשות נס-ציונה אירועים ופעילויות ספורט חברה וקהילה
תרבות ופנאי עסקים מקומיים כתבות הגולשים שונות ומבצעים

ויזה לקנדה

כתב/ת: מערכת האתר

עודכן בתאריך: 11/28/2018

קנדה הינה אחת המדינות העשירות בעולם ונחשבת למדינה קולטת הגירה. הסיבות לכך מגוונות. יש לה צורך במהגרים אשר יתמכו בכלכלתה המפותחת. היא מדינת ענק שיש צורך לתחזקה בעזרת כמות גדולה של אוכלוסייה. המדינה הינה  בעלת תודעה סוציאליסטית ומשקיעה רבות בקבלת המהגרים. היא סובלנית לכל אדם מכל מין, גזע ודת. יש בה איכות חיים ואופייה הרב תרבותי מאפשר לכל אחד להרגיש בה נוח. מדיניות ההגירה של קנדה השתנתה לאורך השנים ומבוססת כיום על קריטריונים אובייקטיביים של השכלה, גיל, ידע בשפות אנגלית ו/או צרפתית, ניסיון מקצועי וכדומה. ישראלים רבים מבקשים להגיע אליה לקבל אזרחות ממנה ולחיות בה בגלל כל היתרונות הללו, ואחרים נוספים. רבים מהם מגיעים לטורונטו שהינה בעלת קהילה יהודית וישראלית גדולה, אבל גם למונטריאול, לוונקובר ולמקומות אחרים בה.

דרכון קנדי מאפשר ביצוע עסקים במדינה, לימודים בתנאים נוחים, אפשרות מעבר למדינות רבות ללא צורך בוויזה והטבות סוציאליות מופלגות הניתנות לכל אזרח קנדי. הסכמים כלכליים עם ארה"ב ומכסיקו מאפשרים גמישות רבה בביצוע עסקים עם מדינות אמריקאיות אלו. כל המבקש ויזה לקנדה יכול להגדיל את סיכוייו אם הוא עונה על הקריטריונים הבאים ובין היתר:

 מקצוע מבוקש - כאשר הרשימה מתעדכנת מדי פעם.

 לימודים - מי שלומד לימודי דוקטור יכול להגיש בקשה. במדינת אונטריו יכול לעשות זאת גם מי שלומד לתואר שני. בכל התארים יכולים בני הזוג לקבל רישיון עבודה בעת הלימודים.

מטפלים בבתים – המוכנים לגור בבית המעסיק שנתיים לפחות. לאחר סיום תקופת עבודתם הם רשאים להגיש בקשה לויזת הגירה.

בעלי הון – המוכנים להשקיע במדינה

ניסיון בעבודה – אנשים בעלי ניסיון בעבודה בקנדה או שמעביד קנדי מוכן מראש להעסיקם

איחוד משפחות – עם בני זוג, ילדים והורים.

פליטים - הזכאים לכך מכוח החוק הבינלאומי

חתונה עם אזרח קנדי.

תוכניות הגירה בפרובינציות - קיימות תכניות שונות שכלולות בהן קריטריונים שונים.

קנדה מעוניינת להגדיל את אוכלוסייתה  באפן מבוקר, ומשום כך, יש קיימות אפשרויות רבות לישראלים שעומדים בקריטריון לקבל ויזה לקנדה. עד 2015 היווה נושא המקצוע כאחד הקריטריונים החשובים ביותר אבל בשנה זאת נערך שינוי במסגרת השקת מערכת שנקראת EXPRESS ENTRY . אחד השינויים המשמעותיים היה ביטול רשימת המקצועות הנדרשים והדבר מגדיל משמעותית לרבים את האפשרות לקבל אזרחות קנדית.  יש צורך לערוך הכנות מתאימות לקבלת ויזה ולמלא טפסים שונים. הקריטריונים הבסיסיים להגשת מועמדות לאזרחות כוללים מגורים בקנדה של 6 שנים ללא עזיבתה במשך 4 שנים רצופות. מגיש בקשה חייב להיות מעל גיל 18. קטינים חייבים לקבל אישור הוריהם לכך. מומלץ לרכוש בית בקנדה שיהווה, בין השאר, בסיס להתכתבויות ועוד. מומלץ להיעזר במומחים המתמחים בהגשת מועמדויות להגירה, שכן, הן מכירים את כל הנהלים בצורה יסודית ודרכם תהיה הגשת המועמדות טובה וקלה יותר.

 


לחץ לקבלת קובץ מצורף
   
בניית אתרים  | חנות וירטואלית  | לימודים בנס ציונה  | יחסי ציבור  | עורכי דין  | חברת קידום אתרים בגוגל
  תוצאות חיפוש מתוך האתר נס-ציונה www.ness-ziona.co.il
נבנה על ידי EKDESIGN

 © כל הזכויות שמורות לאתר נס-ציונה, חברת אי.קיי.דיזיין בניית אתרי הכרויות ו קידום אתרים.   הזכויות לחלק מהתכנים, לתקצירי התכנים ולתמונות המופיעים באתר שייכים לבעליהם החוקיים וביניהם: וואלה, נענע, YNET, NRG, ספורט 5, גלובס, The Marker, תפוז, הארץ Online, עכבר העיר, rest, ועוד ומאוזכרים באתר ככאלה.  תכנים אשר ניכתבו ע"י צוות מערכת האתר נס-ציונה או למענו מחוייב באישור בכתב בטרם הצגתו באתר אחר ואיזכורים נכונים.  אם ברצונכם שלא להופיע באתר - כיתבו לנו! - אנו מכבדים את זכויותיכם.