נס ציונה - הפורטל
נס ציונה אודותינו חדשות כתבות עסקים לוחות ארועים חוגים פורום יצירת קשר
קטגוריה:  תחום:  טקסט חופשי:   
יום שלישי, כ"ב סיון תשע"ט, 25 יוני 2019, 19:11   הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
שם משתמש / אימייל:
סיסמא:
שכחתי סיסמא
כניסה לבעל עסק

הזינו את כתובת האימייל שלכם לקבלת עידכונים שוטפים,הפתעות ומבצעים

חדשות נס-ציונה אירועים ופעילויות ספורט חברה וקהילה
תרבות ופנאי עסקים מקומיים כתבות הגולשים שונות ומבצעים

מצלמות אבטחה ליישובים – מדוע הן נחוצות בימינו?

כתב/ת: מערכת האתר

עודכן בתאריך: 4/2/2017

מצלמת אבטחה היא טכנולוגיה המוכרת למרבית האנשים בארץ, החל מבעלי דירות ועד לעסקים פרטיים, ניתן למצוא נתח מכובד מהאוכלוסייה אז משתמש במצלמות אבטחה לצורך העלאת רמת האבטחה באזור נבחר.

כיום מצלמות האבטחה הינן משוכללות מאין שיעור וניתן למצוא מצלמות אבטחה בעלות אפשרויות שונות שלא היו קיימות עד לפני כמה שנים בודדת כגון – צילום בלילה ברזולוציה גבוהה, צילום ותיעוד חום תרמי, רשת מצלמות אבטחה המחוברות באופן אלחוטי ועוד. תפקידה העיקרי של מצלמת האבטחה הוא לצלם ולתעד אזור נבחר באמצעות צילום אשר יכול לספק ראיה כחוק וכדין בעת הצורך; אך מעבר לכך, מצלמת האבטחה זכתה במוניטין רב במהלך השנים וכיום גם נוצר אפקט הרתעה אשר רבים מנצלים, זאת הסיבה העיקרית שבמרבים העסקים ניתן לראות מצלמות אבטחה אשר מוצבות במקום בולט ואף בתוספת להודעה כי האזור מצולם.

מערכת אבטחה מושלמת לבית ביישוב

מצלמת אבטחה היא אמנם חלק אינטגרלי מאבטחת כל אזור, ואכן זוהי מערכת אשר נחוצה עקב העובדה כי המערכת הזו מספקת את הראיה הויזואלית, אך בכדי לכסות אלמנטים אחרים באבטחת הבית קיימות גם מערכות כמו מערכת האינטרקום ומערכת אזעקה; האינטרקום מאפשר יצירת טווח מרחק בין אזורים שונים ובכך לאפשר או למנוע גישה מאדם מסוים. אזעקה יכולה להתריע במקרה ואחד מחיישניה זיהה חדירה לאזור. בכדי להבטיח אבטחה מיטבית מומלץ לשלב בין מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה ואמצעי אבטחה נוספים.

מצלמות אבטחה ליישובים – מדוע הן נחוצות בימינו?

רמת הפשיעה ורמת הטכנולוגיה של אמצעי האבטחה מתקדמים יד ביד, זהו טבע הדברים מאז שהאדם זוכר; לצער כולם, גם למרות שהמצב כיום הוא בין הטובים מבחינת כיבוד זכויות הפרת, חוקי הקניין ואף רמת הטכנולוגיה, אף אדם לא חסין מפריצה לבית. יישובים מאופיינים לרוב בבתי קרקע, אשר ניתן ללמוד כי זהו סוג הבתים שסטטיסטית מקבל הכי הרבה ניסיונות פריצה; ואין זה מפתיע מדי, בתי קרקע הם בתים בעלי היקף גישה נרחב ולא כל בית מאובטח באופן מלא על ידי מערכת אזעקה איכותית, מנעולים חזקים, ומצלמות אבטחה ליישובים. מצלמות אבטחה ליישובים, בדגש לבתי קרקע יאפשרו לכם להשתמש גם בגורם ההרתעה אשר המצלמות יוצרות, וגם באמצעות מיקום אסטרטגי של המצלמות בהיקף ביתכם, תוכלו לתעד את כל הכניסות השונות אל ביתכם, זאת בשילוב מערכת אזעקה אמינה ומערכות אבטחה נוספות ותוכלו להיות בטוחים שביתכם יהיה מוגן ומאובטח מפני פריצה.

כיצד לבחור את מצלמת האבטחה?

אל תזיעו, אנו ממליצים לכם להשאיר את עבודת הבחירה לאנשי מקצוע בתחום עולם המצלמות. גשו לבתי עסק מקצועיים אשר יוכלו אנשים בעלי ניסיון יוכלו להמליץ לכם על סוג מצלמות האבטחה העדיפות, מערכות אזעקה נלוות, ובכך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן בבחירת המערכות אשר יתאימו במיוחד בשבילכם.

   
בניית אתרים  | חנות וירטואלית  | יחסי ציבור  | עורכי דין  | חברת קידום אתרים בגוגל
  תוצאות חיפוש מתוך האתר נס-ציונה www.ness-ziona.co.il
בניית אתרים

 © כל הזכויות שמורות לאתר נס-ציונה, חברת אי.קיי.דיזיין בניית אתרי הכרויות ו קידום אתרים.   הזכויות לחלק מהתכנים, לתקצירי התכנים ולתמונות המופיעים באתר שייכים לבעליהם החוקיים וביניהם: וואלה, נענע, YNET, NRG, ספורט 5, גלובס, The Marker, תפוז, הארץ Online, עכבר העיר, rest, ועוד ומאוזכרים באתר ככאלה.  תכנים אשר ניכתבו ע"י צוות מערכת האתר נס-ציונה או למענו מחוייב באישור בכתב בטרם הצגתו באתר אחר ואיזכורים נכונים.  אם ברצונכם שלא להופיע באתר - כיתבו לנו! - אנו מכבדים את זכויותיכם.